Kauno krepšinio mokykla „Žalgiris“ ir Kooperatinė bendrovė ARKU kredito unija pasirašė partnerystės sutartį!

  Kauno krepšinio mokykla „Žalgiris“ ir Kooperatinė bendrovė ARKU kredito unija pasirašė partnerystės sutartį ir nuo šiol sėkmingai bendradarbiaus.  ARKU kredito unija patikėjo Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ potencialu, aukštus siekius aikštelėje bei už jos ribų bei nutarė tapti oficialiais partneriais.

  Kooperatinė bendrovė ARKU kredito unija priklauso LKU kredito unijų grupei, vienijančiai 48 Lietuvoje veikiančias kredito unijas. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

  Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ direktorius Martynas Račkauskas džiaugėsi naujais partneriais: „Tai yra didžiulė sėkmė ir įrodymas, kad dirbame ir einame teisinga kryptimi. Šis bendradarbiavimas padės mums toliau tobulėti ir augti kaip organizacijai. Noriu padėkoti ARKU kredito unijai, kad patikėjo mumis kaip patikimais partneriais.”

  ARKU kredito unijos administracijos vadovė Diana Komskienė taip pat džiaugėsi bendradarbiavimu: „Ieškojome platformos sporto partnerystei, bei nusprendėme, kad labiausiai artima žiūrint į Kauno regioną ir bus Kauno Krepšinio mokykla „Žalgiris“. Mūsų unijai yra jau 24 metai ir stengėmės išsirinkti geriausią partnerį. Augti kartu su vaikų sportu, su krepšiniu, su tuo kas svarbu Kaunui ir buvo esminės priežastys, kodėl mes pasirinkome Kauno Krepšinio mokyklą „Žalgiris“.

  Taip pat Diana Komskienė pažadėjo, aktyviai dalyvausianti ir sportinėje veikloje bei lankysianti namų rungtynes!

   

  Primename, kad visas mūsų naujienas galite sekti Facebook ir Instagram paskyrose KM_Zalgiris !