Treneriai

Dalius Lubys

Vyr. Treneris, 865026209

dalius.lubys@kmzalgiris.lt ; Treniruoja 2006 m. gim. ir 2011 m. gim.

Remigijus Bardauskas

remigijus.bardauskas@kmzalgiris.lt, 867114568

Treniruoja 2013m. ir 2005 m. gim. berniukų grupes

Rimantė Gotautė

Merginų trenerė. (Motinystės atostogose)

Justas Ališauskas

justas.alisauskas@kmzalgiris.lt, 867932350

Treniruoja 2008m. , 2009 m. gim. bei jaunesnius

Romanas Brazdauskis

romanas.brazdauskis@kmzalgiris.lt, 860374333

Treniruoja 2014 m. ir 2007 m. gim. grupes

Sandra Čižauskienė

sandra.cizauskiene@kmzalgiris.lt, 860841715

Treniruoja 2002 m. ir 2006 m. gim. merginų grupes

Arnoldas Jatkonis

arnoldas.jatkonis@kmzalgiris.lt, 861002601

Treniruoja 2009-2010 m. gim. vaikinų grupes

Rolandas Rakutis

rolandas.rakutis@kmzalgiris.lt, 861551991

Treniruoja 2009 m. ir 2003 m. gim. vaikinų grupes

Andrius Vaicekauskas

andrius.vaicekauskas@kmzalgiris.lt, 865094031

Treniruoja 2006 m. gim. merginų grupę ir 2006-2007 m. gim. vaikinų grupes

Arūnas Visockas

arunas.visockas@kmzalgiris.lt, 865502555

Treniruoja 2005 m. gim. vaikinų grupes

Šarūnas Mickus

sarunas.mickus@kmzalgiris.lt, 865787800

Treniruoja 2009-2010 m. gim. vaikinų grupes

Šarūnas Mickus

sarunas.mickus@kmzalgiris.lt, 865787800

Treniruoja 2009-2010 m. gim. vaikinų grupes

Žydrūnas Žvinklis

zydrunas.zvinklis@kmzalgiris.lt, 868715353

Treniruoja 2014 m. ir 2012 m. gim. vaikinų grupes

Giedrius Kurtinaitis

giedrius.kurtinaitis@kmzalgiris.lt, 869849010

Treniruoja 2014 m. gim. vaikinų grupes

Raivydas Stanys

Fizinio rengimo treneris raivydas.stanys@kmzalgiris.lt

Saulius Marčiukaitis

saulius.marciukaitis@kmzalgiris.lt, 868635889

Treniruoja 2013 m. ir 2008 m. gim. berniukų grupes

Eirūnė Gibavičiūtė

eirune.gibaviciute@kmzalgiris.lt, 865899652

Treniruoja 2014-2013 m., 2010-2012 m. gim. mergaičių grupes

Karolis Abramavičius

karolis.abramavicius@kmzalgiris.lt, 864626089

Treniruoja 2004 m. gim. vaikinų grupes

Andrius Brusokas

andrius.brusokas@kmzalgiris.lt, 861019788

Treniruoja 2008 m. gim. vaikinų grupes

Lina Dambrauskaitė

lina.dambrauskaite@kmzalgiris.lt, 865283128

Treniruoja 2007 m., 2004-2005 m. gim. mergaites ir neįgaliųjų krepšinio grupes (klausos negalia)

Ramūnas Juška

ramunas.juska@kmzalgiris.lt, 861113271

Treniruoja 2010 m. gim. vaikinų grupes ir jaunesnius

Julius Pranevičius

julius.pranevicius@kmzalgiris.lt, 868587612

Treniruoja 2014 m. ir 2009 m. gim. vaikinų grupes

Rolandas Urkis

rolandas.urkis@kmzalgiris.lt, 868699359

Treniruoja 2014-2013 m., 2009 m. ir 2010 m. gim. vaikinų grupes

Donatas Velička

donatas.velicka@kmzalgiris.lt, 861614005

Treniruoja 2004 m. ir 2012 m. gim. berniukų grupes

Rūta Šilinytė

ruta.silinyte@kmzalgiris.lt, +37060904289

Treniruoja 2014 m., 2012 m. ir 2010 m. mergaičių grupes

Tomas Bakanauskas

tomas.bakanauskas@kmzalgiris.lt, 867277988

Treniruoja 2006 m. gim. vaikinų grupes

Remigijus-Mykolas Balaišis

Neįgaliųjų krepšinis (klausos negalia)

Jaunius Davniukas

jaunius.davniukas@kmzalgiris.lt, 865895677

Treniruoja 2014 m. gim. vaikinų grupes