Treneriai

Dalius Lubys

Vyr. Treneris

dalius.lubys@kmzalgiris.lt ; Treniruoja 2006 m. ir 2011 m.

Remigijus Bardauskas

remigijus.bardauskas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2005 m. ir 2002 m.

Justas Ališauskas

justas.alisauskas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2008m. , 2009 m. bei jaunesnius

Romanas Brazdauskis

romanas.brazdauskis@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2007 m.

Sandra Čižauskienė

sandra.cizauskiene@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2002 m. ir 2006 m. mergaites

Rimantė Gotautė

rimante.gotaute@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2007 m., 2004 m., 2002 m. mergaites

Arnoldas Jatkonis

arnoldas.jatkonis@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2002 m., 2009-2010 m.

Rolandas Rakutis

rolandas.rakutis@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2009 m. ir 2003 m.

Andrius Vaicekauskas

andrius.vaicekauskas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2001 m. ir 2007 m.

Arūnas Visockas

arunas.visockas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2005 m.

Šarūnas Mickus

sarunas.mickus@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2009-2010 m.

Tomas Bakanauskas

tomas.bakanauskas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2006 m.

Eirūnė Gibavičiūtė

eirune.gibaviciute@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2010-2012 m. mergaites

Raivydas Stanys

Fizinio rengimo treneris raivydas.stanys@kmzalgiris.lt

Karolis Abramavičius

karolis.abramavicius@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2004 m.

Andrius Brusokas

andrius.brusokas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2008 m.

Lina Dambrauskaitė

lina.dambrauskaite@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2007 m., 2004-2005 m. mergaites ir neįgaliųjų krepšinis (klausos negalia)

Birutė Jankauskienė

birute.jankauskiene@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2005 m., 2008-2009 m. mergaites

Ramūnas Juška

ramunas.juska@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2010 m. ir jaunesnius

Saulius Marčiukaitis

saulius.marciukaitis@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2002 m. ir 2010 m.

Julius Pranevičius

julius.pranevicius@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2003 m. ir 2009 m.

Rolandas Urkis

rolandas.urkis@kmzalgiris.lt

2009 m. ir 2010 m.

Donatas Velička

donatas.velicka@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2012 m.

Edgaras Voronovas

edgaras.voronovas@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2004 m.

Birutė Zakienė

birute.zakiene@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2003 m. mergaites

Žydrūnas Žvinklis

zydrunas.zvinklis@kmzalgiris.lt

Treniruoja 2012 m.

Remigijus-Mykolas Balaišis

Neįgaliųjų krepšinis (klausos negalia)

ad