Treneriai

Dalius Lubys

Vyr. Treneris, 865026209

dalius.lubys@kmzalgiris.lt ; Treniruoja 2006 m. ir 2011 m.

Remigijus Bardauskas

remigijus.bardauskas@kmzalgiris.lt, 867114568

Renka naujas 2013m. grupes bei treniruoja 2005 m., 2002 m.

Rimantė Gotautė

rimante.gotaute@kmzalgiris.lt, 867348930

Renka naujas 2013 m. grupes bei treniruoja 2007 m., 2004 m., 2002 m. mergaites

Justas Ališauskas

justas.alisauskas@kmzalgiris.lt, 867932350

Treniruoja 2008m. , 2009 m. bei jaunesnius

Romanas Brazdauskis

romanas.brazdauskis@kmzalgiris.lt, 860374333

Treniruoja 2007 m.

Sandra Čižauskienė

sandra.cizauskiene@kmzalgiris.lt, 860841715

Treniruoja 2002 m. ir 2006 m. mergaites

Arnoldas Jatkonis

arnoldas.jatkonis@kmzalgiris.lt, 861002601

Treniruoja 2002 m., 2009-2010 m.

Rolandas Rakutis

rolandas.rakutis@kmzalgiris.lt, 861551991

Treniruoja 2009 m. ir 2003 m.

Andrius Vaicekauskas

andrius.vaicekauskas@kmzalgiris.lt, 865094031

Treniruoja 2001 m. ir 2007 m.

Arūnas Visockas

arunas.visockas@kmzalgiris.lt, 865502555

Treniruoja 2005 m.

Šarūnas Mickus

sarunas.mickus@kmzalgiris.lt, 865787800

Treniruoja 2009-2010 m.

Tomas Bakanauskas

tomas.bakanauskas@kmzalgiris.lt, 867277988

Treniruoja 2006 m.

Raivydas Stanys

Fizinio rengimo treneris raivydas.stanys@kmzalgiris.lt

Saulius Marčiukaitis

saulius.marciukaitis@kmzalgiris.lt, 868635889

Renka naujas 2013 m. grupes bei treniruoja 2013m., 2010 m., 2002 m.

Eirūnė Gibavičiūtė

eirune.gibaviciute@kmzalgiris.lt, 865899652

Renka naujas 2013 m. grupes, treniruoja 2010-2012 m. mergaites

Karolis Abramavičius

karolis.abramavicius@kmzalgiris.lt, 864626089

Treniruoja 2004 m.

Andrius Brusokas

andrius.brusokas@kmzalgiris.lt, 861019788

Treniruoja 2008 m.

Lina Dambrauskaitė

lina.dambrauskaite@kmzalgiris.lt, 865283128

Treniruoja 2007 m., 2004-2005 m. mergaites ir neįgaliųjų krepšinis (klausos negalia)

Birutė Jankauskienė

birute.jankauskiene@kmzalgiris.lt, 868686963

Treniruoja 2005 m., 2008-2009 m. mergaites

Ramūnas Juška

ramunas.juska@kmzalgiris.lt, 861113271

Treniruoja 2010 m. ir jaunesnius

Julius Pranevičius

julius.pranevicius@kmzalgiris.lt, 868587612

Treniruoja 2003 m. ir 2009 m.

Rolandas Urkis

rolandas.urkis@kmzalgiris.lt, 868699359

2009 m. ir 2010 m.

Donatas Velička

donatas.velicka@kmzalgiris.lt, 861614005

Treniruoja 2012 m.

Edgaras Voronovas

edgaras.voronovas@kmzalgiris.lt, 868436964

Treniruoja 2004 m.

Birutė Zakienė

birute.zakiene@kmzalgiris.lt, 868232838

Treniruoja 2003 m. mergaites

Remigijus-Mykolas Balaišis

Neįgaliųjų krepšinis (klausos negalia)

Žydrūnas Žvinklis

zydrunas.zvinklis@kmzalgiris.lt, 868715353

Treniruoja 2012 m.

ad