Rugsėjo 23 d. (penktadienis) 1 salė
Laikas Komandos Rezultatas Transliacija
10:00 TARTU ULIKOOL KA „ŽALGIRIS“ II merginos 27:58 Transliacija/įrašas
11:30 ALYTAUS SRC KA „ŽALGIRIS“ I merginos 43:34 Transliacija/įrašas
13:00 VILNIAUS KM PANEVĖŽIO SC merginos 45:27 Transliacija/įrašas
14:30 ALYTAUS SRC TARTU ULIKOOL merginos 54:43 Transliacija/įrašas
16:00 KA „ŽALGIRIS“  II VILNIAUS KM merginos 53:56 Transliacija/įrašas
17:30 KA „ŽALGIRIS“ I PANEVĖŽIO SC merginos 51:43 Transliacija/įrašas
19:00 KA „ŽALGIRIS“ II ŠIAULIŲ KA „SAULĖ“ vaikinai 29:80 Transliacija/įrašas

 

Rugsėjo 23 d. (penktadienis) 2 salė
Laikas Komandos Rezultatas Transliacija
10:00 KA „ŽALGIRIS“ I TARTU ULIKOOL vaikinai 91:19 Transliacija/įrašas
11:30 KA „ŽALGIRIS“ II KA „ŽALGIRIS“ III vaikinai 44:58 Transliacija/įrašas
13:00 VILNIAUS KM ŠIAULIŲ KA „SAULĖ“ vaikinai 49:60 Transliacija/įrašas
14:30 V.KNAŠIAUS KM TAURAGĖS SC vaikinai 62:42 Transliacija/įrašas
16:00 KA „ŽALGIRIS“ III VILNIAUS KM vaikinai 35:86 Transliacija/įrašas
17:30 TAURAGĖS SC KA „ŽALGIRIS“ I vaikinai 62:40 Transliacija/įrašas
19:00 TARTU ULIKOOL V.KNAŠIAUS KM vaikinai 22:100 Transliacija/įrašas

 

 

Rugsėjo 24 d. (šeštadienis) 1 salė
Laikas Komandos Rezultatas Transliacija
10:00 KA „ŽALGIRIS“ I V.KNAŠIAUS KM vaikinai 24:61 Transliacija/įrašas
11:30 TAURAGĖS SC TARTU ULIKOOL vaikinai 100:11 Transliacija/įrašas
13:00 PANEVĖŽIO SC TARTU ULIKOOL merginos 57:26 Transliacija/įrašas
14:30 KA „ŽALGIRIS“ I VILNIAUS KM merginos 36:53 Transliacija/įrašas
16:00 PANEVĖŽIO SC KA „ŽALGIRIS“ II merginos 59:34 Transliacija/įrašas
17:30 VILNIAUS KM ALYTAUS SRC merginos 62:37 Transliacija/įrašas
19:00 TARTU ULIKOOL KA „ŽALGIRIS“ I merginos 34:61 Transliacija/įrašas

 

Rugsėjo 24 d. (šeštadienis) 2 salė
Laikas Komandos Rezultatas Transliacija
10:00 ŠIAULIŲ KA „SAULĖ“ KA „ŽALGIRIS“ III vaikinai 76:34 Transliacija/įrašas
11:30 VILNIAUS KM KA „ŽALGIRIS“ II vaikinai 72:34 Transliacija/įrašas
13:00 KA „ŽALGIRIS“ II ALYTAUS SRC merginos 36:35 Transliacija/įrašas
14:30 A1 V.KNAŠIAUS KM B2 VILNIAUS KM vaikinai 59:51 Transliacija/įrašas
16:00 B3 KA „ŽALGIRIS“ III A4 TARTU ULIKOOL vaikinai 58:27 Transliacija/įrašas
17:30 A3 KA „ŽALGIRIS“ I B4 KA „ŽALGIRIS“ II vaikinai 63:27 Transliacija/įrašas
19:00 B1 ŠIAULIŲ KA „SAULĖ“ A2 TAURAGĖS SC vaikinai 52:53 Transliacija/įrašas

 

 

Rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 1 salė
Laikas Komandos Rezultatas Transliacija
11:00 ALYTAUS SRC PANEVĖŽIO SC merginos 36:47 Transliacija/įrašas
12:30 TARTU ULIKOOL VILNIAUS KM merginos 24:51 Transliacija/įrašas
14:00 KA „ŽALGIRIS“ II KA „ŽALGIRIS“ I merginos 37:41 Transliacija/įrašas

 

Rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 2 salė
Laikas Komandos Rezultatas Transliacija
10:00 TARTU ULIKOOL KA „ŽALGIRIS“ II vaikinai (Dėl 7-8 vietų) 31:51 Transliacija/įrašas
11:30 KA „ŽALGIRIS“ III KA „ŽALGIRIS“ I vaikinai (Dėl 5-6 vietų) 35:76 Transliacija/įrašas
13:00 VILNIAUS KM ŠIAULIŲ KA „SAULĖ“ vaikinai (Dėl 3-4 vietų) 39:57 Transliacija/įrašas
14:30 V.KNAŠIAUS KM TAURAGĖS SC vaikinai (Dėl 1-2 vietų) 49:45 Transliacija/įrašas

 

Merginų grupė

A pogrupis

A pogrupis Komanda 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 KA „Žalgiris“ I 41:37 36:53 34:43 51:43 61:34 8 2
2 KA „Žalgiris“ II 37:41 53:56 36:35 34:59 58:27 7 4
3 Vilniaus KM 53:36 56:53 62:37 45:27 51:24 10 1
4 Alytaus SRC 43:34 35:36 37:62 36:47 54:43 7 5
5 Panevėžio SC 43:51 59:34 27:45 47:36 57:26 8 3
6 Tartu Ulikool 34:61 27:58 24:51 43:54 26:57 5 6

 

Vaikinų grupė

A pogrupis vaikinai

A pogrupis Komanda 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 KA „Žalgiris“ I 24:61 40:62 91:19 4 3
2 V.Knašiaus KM 61:24 62:42 100:22 6 1
3 Tauragės SC 62:40 42:62 100:11 5 2
4 Tartu Ulikool 19:91 22:100 11:100 3 4

 

B pogrupis vaikinai

B pogrupis Komanda 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 KA „Žalgiris“ II 44:58 34:72 29:80 3 4
2 KA „Žalgiris“ III 58:44 35:86 34:76 4 3
3 Vilniaus KM 72:34 86:35 49:60 5 2
4 Šiaulių KA „Saulė“ 80:29 76:34 60:49 6 1

Galutinė užimta vieta ir naudingiausi komandų žaidėjai:

Merginų grupė

GALUTINĖ UŽIMTA KOMANDOS VIETA NAUDINGIAUSIA KOMANDOS ŽAIDĖJA
1.        VILNIAUS KM KARINA STRAKŠYTĖ
2.        KA „ŽALGIRIS“ I KINTĖ KRIŠČIŪNAITĖ
3.        PANEVĖŽIO SC GABIJA GALVANAUSKAITĖ
4.        KA „ŽALGIRIS“ II JUDITA ZAKARAITĖ
5.        ALYTAUS SCR DOMINYKA PECIULEVIČIŪTĖ
6.        TARTU ULIKOOL MELINTA FIRMUS

 

Vaikinų grupė

GALUTINĖ UŽIMTA KOMANDOS VIETA NAUDINGIAUSIAS KOMANDOS ŽAIDĖJAS
1.        V.KNAŠIAUS KM ARNAS RAMANAUSKAS
2.         TAURAGĖS SC ELIJUS REKAŠIUS
3.        ŠIAULIŲ KA „SAULĖ“ DENAS GAIDAMAVIČIUS
4.        VILNIAUS KM JORIS DABRILA
5.        KA „ŽALGIRIS“ I ĄŽUOLAS KALNIUS
6.        KA „ŽALGIRIS“ III DOMANTAS JEFRIMOVAS
7.        KA „ŽALGIRIS“ II MATAS JACEVIČIUS
8.        TARTU ULIKOOL KOTRE KATAI