Žengiame periodizacijos keliu!

    Svarbus pranešimas Kauno krepšinio akademijos „Žalgiris“ bendruomenei!

    Nuo 2024-2025 metų sezono krepšinio akademijoje „Žalgiris“ keičiasi treniravimo strategija. Bus pradėtas įgyvendinti periodizacijos metodas, kai akademijos treneris MKL A arba B diviziono komandą treniruos ne ilgiau kaip du metus. Tam tikrą komandą perėmęs treneris dirbs su ja du metus ir perduos kitam treneriui tolesniam rengimo etapui.

    Su šia nauja treniravimo sistema tikimės akademijos krepšininkų rengimo programą padaryti dar efektyvesne. Auklėtiniai treniruočių ir varžybų procese iki akademijos baigimo perims ne vieno, o keleto trenerių patirtis bei žinias, kas leis jiems geriau įsisavinti įvairius krepšinio aspektus. Tikimės, kad ši strategija padės išugdyti daugiau talentingų žaidėjų, kurie ateityje pravers Kauno „Žalgirio“ arba Lietuvos rinktinės duris.

    Šis metodas taip pat skatins geresnį ir sklandesnį bendradarbiavimą tarp trenerių. Treneriai dirbs išvien, dalinsis patirtimi ir žiniomis, siekdami bendro tikslo – aukšto lygio krepšininkų/ių bei asmenybių ugdymo. Taip užtikrinsime, kad kiekvienas akademijos auklėtinis gautų maksimalų dėmesį ir kokybiškas treniruotes bei išnaudotų tai varžybų ir tobulėjimo procese.

    Džiaugiamės galėdami pranešti apie šiuos pokyčius ir tikimės, kad jie prisidės prie dar didesnės mūsų bendruomenės sėkmės bei progreso!