Visų KA „Žalgiris“ auklėtinių draudimas!

  Skelbiame svarbias naujienas!

  Nuo vasario 1 d. pradėjo galioti pirmoji tokio mąsto draudimo sutartis su krepšinio mokykla, kai yra apdrausti daugiau nei 1000 asmenų!

  Norime pasidžiaugti, kad pradedame bendradarbiauti su bendrove „Lietuvos draudimas“, su kuria sutartis pasirašyta vieneriems metams!

  Nuo šios dienos VISI Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos auklėtiniai yra apdrausti nuo traumų aikštelėje. Kiekvienas sportininkas/ė atsitikus nelaimei turi galimybę kreiptis į akademiją bei gauti draudimo išmoką už traumas patirtas treniruočių ar rungtynių metu.

  Akademijos direktorius Dalius Lubys apie naudas Akademijai ir jos sportininkams:

  „Auklėtiniai yra svarbiausia krepšinio akademijos dalis, be kurios nebūtų ir mūsų, todėl norime jais pasirūpinti kiek galima geriau. Mūsų tikslas yra auginti ne tik krepšininką/ę, bet ir sveiką, savimi pasitikintį žmogų. Mes kaip organizacija sau keliame aukščiausius tikslus, kad galėtume pasiūlyti geriausias paslaugas. Todėl norisi palengvinti tėvų naštą gavus netikėtą traumą bei pasirūpinti mūsų bendruomenės nariu.

  Lietuvos draudimas yra didžiausia ne gyvybės draudimo kompanija Baltijos šalyse gyvuojanti daug metų, jos vardas, klientų skaičius, teigiami atsiliepimai nulėmė mūsų pasirinkimą bendradarbiauti būtent su jais. Ši sutartis dar yra pati pradžia ir ateityje tikiu, kad pavyks kartu įgyvendinti dar ne vieną projektą.

  Iš partnerystės su Lietuvos draudimu tikimės saugumo auklėtiniams bei jų tėveliams, žinoma tikimės, kad traumų bus kuo mažiau, tačiau turėti apsaugą kontaktinėje sporto šakoje yra didelis privalumas.

  Sekantys žingsniai, kuriuos žengsime bus visas paketas: nuo apdrausto žaidėjo ir medicininės priežiūros iki reabilitacijos nutikus traumai.

  Tikiuosi, kad šis bendradarbiavimas bus naudingas visoms pusėms, auklėtiniams linkiu likti kuo sveikesniems bei siekti savo užsibrėžtų tikslų.“

  „Džiaugiamės pradėdami bendradarbiavimą su „Žalgirio“ krepšinio akademija ir galėdami apdrausti jaunuosius akademijos krepšininkus. Tikimės, kad suteikiama draudimo apsauga nuo traumų treniruočių ir varžybų metu leis kaip įmanoma geriau atsiskleisti jų talentui ir žengti didelius bei tvirtus žingsnius į priekį jų tobulėjimo ir karjeros kelyje“, − sako Simonas Lisauskas, „Lietuvos draudimo“ verslo klientų departamento direktorius.

  Auklėtiniams patyrus traumą treniruotės ar rungtynių metu, prašome rašyti el. paštu: vilius.v@kmzalgiris.lt