U17 Vaikinų čempionai Arūno Visocko auklėtiniai! Bronza – R.Bardausko komandai!

  Nespėjus atšalti Kauno krepšinio akademijos „Žalgiris” salės parketui savo santykius išsiaiškinti ant jo žengė keturios pajėgiausios Jaunių U17 vaikinų čempionato ekipos.

  Aikštelėje pečius surėmė aikštės šeimininkai Kauno KA „Žalgiris” I (treneris Remigijus Bardauskas) bei KM „Žalgiris” II (treneris Arūnas Visockas). Taip pat Sostinės KM I – „Vilniaus Duona” (treneris Karolis Čyžius) ir Plungės SRC (treneris Mindaugas Tamušauskas).

  Pirmoje pusfinalio poroje susitiko Kauno KA „Žalgiris” I ir Kauno KA „Žalgiris” II-„ARKU” krepšininkai. Įtemptose ir atkakliose rungtynėse Kauno KA „Žalgiris” II-„ARKU” krepšininkai paskutiniąją rungtynių laiko sekundę išplėšė pergalę ir žengė į U17 čempionato finalą – 87:86. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Liutauras Serkevičius pelnęs 27 taškus.

  Mažojo finalo rungtynėse nuo pirmųjų akimirkų pirmavę Kauno KA „Žalgiris” I krepšininkai užtikrintai įveikė varžovus iš Plungės SRC ir iškovojo bronzos medalius – 84:57. Šiose rungtynėse ryškiausiai žibėjo 18 taškų pelnęs Mantas Kočanas.

  Didžiajame finale didelės intrigos taip pat nesulaukėme. Gausiai palaikomi vietos sirgalių Kauno KA „Žalgiris” II-„ARKU” krepšininkai su didžiule energija pradėjo rungtynes ir išlaikę pranašumą prieš vilniečius iki pat finalinio rungtynių švilpuko triumfavo Jaunių U17 vaikinų čempionate – 89:66.

  „Džiaugiuosi dėl vaikinų kurie sunkiai dirbo treniruotėse. Į finalinį ketvertą patenkame jau trečią kartą, tačiau iki šiol likdavome be medalių. Tai pirmieji komandos medaliai ir jie auksiniai, labi dėl to džiaugiuosi.”, – po pergalės džiaugėsi KA „Žalgiris“ II-„ARKU” treneris A. Visockas.

  Į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko:

  Liutauras Serkevičius, Kauno KA „Žalgiris“ II-„ARKU”

  Aleksas Bieliauskas, Kauno KA „Žalgiris“ II-„ARKU”

  Mantas Kočanas, Kauno KA „Žalgiris“ I

  Finalo statistika

  Mažojo finalo statistika