LIETUVOS U15 RINKTINĖ PO ATKAKLIOS KOVOS PALAUŽĖ TURKIJOS KREPŠININKUS IR TAPO ČEMPIONAIS

Kaune baigėsi tris dienas trukęs tarptautinis Ramūno Šiškausko U15 krepšinio turnyras, kurį be pralaimėjimo baigė Lietuvos vaikinų rinktinė. Paskutinėse rungtynėse Donato Mikulevičiaus ir Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 73:61 (10:16, 16:27, 28:9, 19:9) nugalėjo Turkijos krepšininkus.

Lietuviai prastai pradėjo rungtynes, nusileido kovoje dėl atšokusių kamuolių ir po pirmos rungtynių pusės turėjo 17-os taškų deficitą. Trečiajame kėlinyje lietuviai kilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo panaikinti atsilikimą iš išsiveržti į priekį. Paskutiniame kėlinyje persvarą pavyko dar padidinti ir iškovoti pergalę.

LIETUVA U15: L.Klimas 18 tšk. (6 at. kam.), K.Kublickas 13 tšk., P.Murauskas ir K.Leliukas (13 at. kam.) po 11 tšk.

TURKIJA U15: E.Deniz 13 tšk., E.Buyukcangaz 11 tšk., Y.Mestoglu ir Z.Tekin po 9 tšk., K.Efeoglu 8 tšk.

Šaltinis: krepsinionamai.lt