Informacija apie COVID-19 situaciją Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijoje

  Tikriausiai pastebėjote, kad oficialiose suvestinėse Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademija yra paminimas kaip židinys ir vienas kitas atvejis siejamas su mumis.

  Norime informuoti, kad apie atvejus, kurie skelbiami žinome. Jie fiksuojami dvejose grupėse (3 ir 4 teigiami atvejai). Šios grupės yra identifikuotos ir šiuo metu yra saviizoliacijoje. Viena grupė yra saviizoliacijoje nuo spalio 11 d., kita grupė – saviizoliacijoje nuo spalio 13 d. Kadangi tyrimai yra daryti skirtingomis dienomis, todėl vis dar patenkame į suvestines. Minėtos grupės į treniruočių procesą grįš tuomet, kai jose sportuojantiems auklėtiniams ir treneriams tai leis padaryti jų šeimos gydytojai.

  Informaciją nuolat stebime ir nuasmenintais duomenimis, pagal iš anksto aptartą algoritmą, kasdien dalijamės su Kauno miesto savivaldybės Sporto skyriumi, kuris informuoja atsakingas Kauno miesto savivaldybės institucijas.

  Taip pat bendraujame su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir teikiame informaciją, kurios esame prašomi ir vykdome rekomendacijas, jeigu tokios yra pateikiamos.

  Šiuo metu jokių oficialių nurodymų stabdyti treniruočių ir varžybų proceso neturime, todėl dirbame įprastu režimu.

  Mokykloje yra galimybė dezinfekuotis rankas, galime aprūpinti veidą dengiančia kauke judant bendromis patalpomis, neįleidžiame tėvų stebėti treniruočių ar rungtynių. Su treneriais sutarėme, kad treniruotės bus vedamos dėvint veidą dengiančią kaukę ir nurodymai duodami maksimaliai laikantis atstumo.

  Tuo pačiu suprantame ir tėvų nerimą dėl vaikų saugumo, todėl prašome informuoti trenerius, jeigu nuspręstumėte daryti laikiną pauzę treniruočių procese.

  Prašome neleisti karščiuojančių ar kitus žinomus simptomus jaučiančių vaikų eiti į treniruotes ar rungtynes ir suprasti, jei treneris pastebėjęs tokius simptomus, auklėtinio ar auklėtinės neįleis į treniruotę ar rungtynes. Taip pat, esant atvejams mokymosi įstaigose, informuoti trenerį ir nelankyti treniruočių kol nepaaiškėja, kad tai yra saugu.

  Svarbu paminėti, kad Lietuvos moksleivių krepšinio lygos tarybos susirinkimo galiojančiame sprendime yra sutarta, kad čempionatas vyks, kol bus įmanoma jį vykdyti, o rungtynių nukėlimas bus vykdomas pagal čempionatų nuostatų 2 dalies skirsnį VI. ČEMPIONATŲ VYKDYMO SĄLYGOS, o konkrečiai „Norint nukelti rungtynių datą vėlesniam laikui dėl komandos daugumos žaidėjų ligų ir / ar traumų, būtina pateikti Organizatoriui prašymą dėl rungtynių datos nukėlimo, o vėliau (bet ne ilgiau nei per 2 savaites) pateikti Organizatoriui medicininių pažymų kopijas iš www.esveikata.lt sistemos, patvirtinančias žaidėjų ligą ar traumą numatytai rungtynių dienai. Rungtynės nebus nukeliamos vėlesniam laikui, jei Jaunių ir Jaunučių čempionatų rungtynėse gali dalyvauti 8, o Vaikų čempionatų rungtynėse – 10 žaidėjų iš komandos vardinėje paraiškoje įrašytų žaidėjų.“

  Daugiau informacijos galime suteikti atsakydami į jūsų užklausas info@kmzalgiris.lt arba bendruoju telefonu darbo valandomis.

  Pagarbiai,

  Direktorius Martynas Račkauskas